Святковий захід "Новорічна феєрія"

28 грудня 2017 року у філії Миколаївського міського палацу культури і мистецтв відбувся святковий захід "Новорічна феєрія" 

Подробнее...

Святковий концерт до Дня Захисника України

12 жовтня 2017 року у філії Миколаївського міського палацу культури і мистецтв "Центр культури та дозвілля "Промінь" відбувся святковий концерт до Дня Захисника України

Подробнее...

Концерт до Дня Незалежності України

23 серпня 2017 року о 17.00 у філії Миколаївського міського Палацу культури і мистецтв "Центр культури та дозвілля "Промінь" відбувся концерт, присвячений Дню Незалежності України

Подробнее...

День Державного Прапора України

23 серпня 2017 року о 8.00 у мкр. Варварівка колектив ММПК і М приймав участь у заході, присвяченому Дню Державного Прапора України

Подробнее...

Захист звання «народний театр» Міського молодіжного театру «С.Т.У.К.»

Нещодавно, а саме 08.06.2017 року о 16:00 в мкр. Варварівка у філії ММПК і М ЦКД «Промінь» відбувся концерт приурочений захисту звання «народний театр» Міського молодіжного народного театру «С.Т.У.К.», який в 2004 році отримав це звання та три роки назад підтвердив його. За ці три роки театр зазнав змін, однією з яких є зміна художнього керівника та режисера театру Євгенія Михайловича Блюменфельда.

На захисті звання було присутнє вельмишановне журі до складу якого входили: Сандул В.М. Лагошняк С.В., Скубченко Т.М., а також гості серед яких були випускники молодіжного народного театру «С.Т.У.К.».

На святі було представлено 2 уривка з вистав: «Алые паруса» спільно з театром танцю «Ритмы планеты» ім. В.Пака, а також уривок з нової вистави «Завтрак у Леонтовича», також були сольні та авторські виступи учасників театру. Театрали представили улюбленому глядачу гуморески, пісні, вірш С. Єсеніна,  уривок з казки О.Пушкіна, авторські розповіді та пісні.

На захисті було представлено театр Живої скульптури, а також перфоменс.

Також розповідалось про здобутки театру «С.Т.У.К.»  - це участь у різних міжнародних фестивалях, наприклад : щорічний міжнародний фестиваль-семінар «Параллельные миры», участь у фестивалі «Мельпомена Херсона», «Від Гіпаніса до Борисфена», молодіжний фестиваль «Art-mix», участь у благодійних акціях, в організації та проведенні концертних заходів у місті Миколаїв та області.  Ще за останні три роки театр поставив дві вистави «В джазе не только девушки» та спільно з театром танцю «Ритми планети» ім. Василя Пака мюзикл-феєрію «Алые паруса». Обидві вистави стали прикрасою театрального життя міста, області та зібрали овації на міжнародних та всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

А вже незабаром театр «С.Т.У.К.» планує подарувати своїм глядачам ще одну  прем’єру – соціально-мистецький проект спільно з танцювальним колективом «Турдефорс» - вистава за казкою Олега Романчука «Соловейко з одним крилом». Прем’єра цієї вистави для дітей, яка зверне увагу до людей з обмеженими можливостями планується на жовтень-листопад 2017 року.

Подробнее...